سلام بچه ها!‌ چه خبر؟

چه کسی دیگر به فارسی صحبت میکنه؟

!سلام! فکر نمی کنم اینجا فارسی زبان خیلی باشه. ولی من خیلی خوشحال می شم می بینم یکی داره فارسی یاد می گیره @Candace

1 Like

…مرسی سام و باهات موافقم. متأسفانه، زبان فارسی خیلی رایج نیست

1 Like

سلام از ارمنستان. من هم زبان فارسی یاد میگیرم.

2 Likes

همه شما چه مدت فارسی یاد میگیره اید؟

من یک سال و نیم پیش شروع کردم فارسی رو یاد بگیرم

پدر و مادر من ایرانی هستن و از بچگی باهام فارسی صحبت کردن. من هم ۷ سال ایران زندگی کردم و حدودا ‌۱۲ـ۱۳‌سال ‌‌پیش ‌برگشتم‌ آمریکا. ‌‌‌متاسفانه احساس می کنم توی چند ساله گذشته فارسیم یه‌ کم ضعیف شده.

1 Like

وای، جالبه.

دلتون برای ایران تنگ شده؟ من استرالیایی هستم و دو بار رفته ام ایران. خییییییلی دلم برایش تنگ شده :sweat:

1 Like

سلام، اره به نظر میرسه تعداد فارسی زبان ها خیلی در اینجا کمه:)
امیدوارم به تعدادشون افزوده بشه

2 Likes

آره‌ مخصوصا طرفای سال نو

1 Like

سلام! اسمم اسکندره. من هم فارسی یاد میگیرم، ولی اکنون فقط کمی بلدم. خیلی دوستش دارم. دلم غذای ایران را می‌خواهد، ولی اینجا زیاد رستورانهای ایرانی وجود ندارد… :sob:

1 Like

سلام الکسندر! خوش آمدی. خوبین؟
شما کجای هستین؟

مرسی، خوبم! شما چطورید؟
من آمریکایم و در کولورادو زندگی می کنم. می دانم که اینجا ایرانیها وجود دارند. وقت در دانشگاه بودن من دوستهای ایرانی داشتم. ولی الان ندارم.

جای زندگی کردن شما زیاد ایرانی وجود دارند؟

خیلی خوبم، مرسی. در واقع ، امروز من در تعطیلات هستم

من استرالیایی هستم و سیدنی زندگی میکنم. آره، بسیاری از ایرانیان در سیدنی زندگی می کنند ولی متاسفانه
من فقط دو نفر رو می شناسم

1 Like

دو نفر بهتر از صفره! در کارم یک ایرانی هم وجود دارد، ولی ما فقط کمی صحبت می کنیم.

به ایران دیدن شما خیلی خوبه. چون من آمریکایم، فکر نمی کنم که من . باید آنجا رفت. من شاید «لوس انجیلس» یا «تورانتو» رفت. (نمیدانم آنها چطور نویسم. :laughing:

1 Like

زبان مادری من فارسیه. خوشحال میشم بتونم بهتون کمک کنم :smiley:

1 Like