Polish Practice Session Wednesday 27 Oct

Hi guys, I’ve just added a slot for anyone wishing to practice Polish. Have a look at the programme!

3 Likes

Hi Sonia and polyglotters. Are there any regular Polish practice sessions going on? I jeśli nie ma, macie ochotę się spotkać kiedyś?

1 Like

Mam ochotę-------------

2 Likes

Możemy coś wrzucić, nie ma problemu. Tylko musiałbym wiedzieć kiedy.

1 Like

Super. Czy poniedzałek wieczorem brzmi dobrze?

1 Like

Cześć, Sion! Ja nie znam żadnych regularnych spotkań (ale może ktoś takowe organizuje?). W najbliższym czasie niestety będę zajęta, ale jak tylko będę mogła, to do Was dołączę albo zorganizuję jakieś spotkanie.

1 Like

jak dla mnie tak. Nie wiem co na to @DJWaaleyBabu @israel

dzięki za tagowanie, jak dla mnie jest świetnie

1 Like

Dobra, wysłałem propozycję - poniedziałki o 20 CET, 19 UTC.

1 Like

Świetnie! Dzięki Tomek

1 Like

dzięki za dzisiaj! gdybyś miał jakieś pytania typowo o język albo z gramatyki, to daj znać. Chętnie poszukam jakichś informacji.

2 Likes

Będę dzisiaj! Do zobaczenia :slight_smile:

Ja dziś nie mogę niestety!

Cześć, przepraszam że nie byłem na ostatnich spotkaniach. Jestem w Polsce na swięta i nie mam jak spotkać! W każdym razie, wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku… i spotkamy się w 2022?

1 Like

Nie ma problemu :slight_smile: również wesołych i do zobaczenia w 2022.

daj znać kiedy wrócisz do nas :slight_smile: ja jestem dość zajęty ostatnio ale mam nadzieję…

Mam nadzieje że będę mogł spotkać się jutro!

Were you guys too busy for Polish today?

Here’s something stupid to keep you motivated to learn Polish (it’s useful for buying cars).

Hope to see you next time!

2 Likes

Tak jak rozmawialiśmy, przestawiłem spotkania o godzinę później, 8 pm GMT/9pm CET

2 Likes

konferencja wróciła! kto jest?
@Sion dan ni’m di siarad ers amser hir!!

1 Like